Bize Ulaşın || Hesap Numaralarımız

Bugün 07 Mayıs 2021, Cuma         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
2
7.940

 

 

 

 

YURTİÇİ TURLAR    /   GÜNÜBİRLİK TURLAR Kategoriler

17 AĞUSTOS GÜNÜBİRLİK ADALAR TURU

17 AĞUSTOS GÜNÜBİRLİK ADALAR TURU
120 TL

17 AĞUSTOS ÖZEL TEKNE İLE GÜNÜBİRLİK İSTANBUL ADALAR TURU

(HEYBELİADA-BÜYÜKADA)

KİŞİ BAŞI 120 TL

KALKIŞ YERİ VE SAATİ

07:00-Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte Önü

 

Sabah saat 07.00 de Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte önünden hareket ediyoruz. Bostancı İskelesi’nde aracımızdan inip Heybeliada’ya yolculuğumuz için teknemize biniyoruz. Burgazada ve Kınalıada’yı uzaktan görerek  tekne ile ilk durağımız olan Heybeliada’ya ulaşıyoruz.Heybeliada’nın meydanı, çarşısı, birbirinden güzel renk cümbüşü çiçeklerini görüp fotoğrafladıktan sonra; Eski Deniz Harp Okulu – Şimdiki Deniz Lisesi, Atatürk’ün emri ile yaptırılan Türkiye’nin ilk Verem Hastanesi Sanatoryum ve Ruhban okulu hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Büyükada gezimizi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz.

 

Büyükada, diğer İstanbul Adaları gibi yaklaşık 7 yüzyıllık Bizans döneminde hapishane ve manastırlarıyla ün kazanmıştır.Ada sokaklarında gezinirken arzu ederseniz Aya Yorgi Kilisesi, Manastırı ve Büyükada’nın zirvesini gezip fotoğraflayabilirsiniz.

Sonrasında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda siz değerli misafirlerimiz bisiklet turu yapabilir faytona binebilirsiniz.Buluşma saatimizde Büyükada iskelesinde misafirlerimizle buluşup vapura binip dönüş için Bostancı’ya hareket ediyoruz. İskelede bizi bekleyen otobüsümüze binip Tekirdağ’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Varışımızı takiben siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka HAYAL TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Lüks araçlarla ulaşım

*Araç içi ikramlar

*Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

*Tekne ile ulaşım

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Tüm özel harcamalar

 

İLETİŞİM: 0543 269 59 59 / 0282 262 55 45/ 0530 047 05 65

 


Ön Kayıt Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız